Joxeso

Joxeso je mladá značka, ktorá je autorským projektom Zuzany Svobodovej. Láskavým a príjemným spôsobom približuje deťom, malým jogínom a jogínkam, čaro jogy.

Čo JOXESO obsahuje?

Koncept joxesa obsahuje pexeso s jogovými pozíciami, karty so znázornením pozícií a tiež s návodom ako jednotlivé asány znázorňovať, zápisníček, voskovky a brožúry všeobecne o joge a jogových zostavách. Veľmi sa nám páčilo aj pridanie vyfarbovacích kariet, ktoré celé balenie pekne spestrujú a približujú aj menším deťom. 

Ako JOXESO vyzerá?
Balenie je veľmi hravé, v krabičke s gombíkmi navrchu a už na prvý pohľad ho majú deti chuť okamžite rozbaliť. Ilustrácie sú jednoduché, láskavé, príjemné, nežné a takpovediac upokojujúce. Jednotlivé pozície sú znázornené tak voľnejšie, aby im deti lepšie porozumeli. Sú tu všetky známe asány ako mačka, strom, hora, hrudný záklon, kobra, šťastné dieťa, lev či luk.

Prečo by ste ho mali mať doma?
Joga už dávno nie je cvičenie pre úzku skupinu ľudí. Je vhodná pre mužov, ženy, starších i mladších, dokonca tehotné či dôchodcov. Je to univerzálny nástroj na upokojenie mysle a oživenie tela. Preto sa nám Joxeso páči. V dnešnej dobe, keď je všetkého akosi priveľa, zvukov, pohybov, obrazov, podnetov, aj deti potrebujú nejaký spôsob ukľudnenia a koncentrácie. V zahraničí sa bežne joga praktizuje aj v škôlkach a školách v rámci kolektívneho programu. A Joxeso môže byť výborný nástroj ako to deťom priblížiť a ukázať. A navyše, ak bude spolu cvičiť celá rodina, mama, tato, súrodenci, môže z toho byť aj pekná rodinná aktivita. Okrem toho pexeso ako také podporuje koncentráciu, pamäť, sústredenie. Vyfarbovačky zase pomáhajú pri rozvoji jemnej motoriky a kreativity.

Kde ho nájdete?
Objednať sa dá na www.joxeso.sk

NAMASTE ;)

IMG_2017JPG

IMG_2000JPGeejpgIMG_2049JPGIMG_2032JPG